Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń

Najczęściej czytane

 1. Wypadek na drodze krajowej nr 70

  12 października 2018 roku Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Skierniewicach wykonywali czynności w związku ze zdarzeniem drogowym w Sierakowicach Prawych. Ruch na drodze nr 70 wstrzymany był przez ponad 2 godziny.

 2. Narkotyki zamiast przynęty na ryby

  Skierniewiccy kryminalni zatrzymali 34-latka, który posiadał blisko pół kilo narkotyków. Zatrzymany tłumaczył że konopie, które posiadał były przynętą na ryby. Policjanci nie dali mu wiary i mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

 3. Podejrzana o zabójstwo w rękach policjantów

  Skierniewiccy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o zabójstwo 50-letniego mężczyzny. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 39-letniej skierniewiczance zarzutu zabójstwa. 15 października 2018 roku kobieta została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.

 4. Spotkanie z Małymi Odkrywcami

  9 października 2018 roku policjantki z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach spotkały się z najmłodszymi - dziećmi z Przedszkola Małych Odkrywców w Skierniewicach. Aspirant Małgorzata Białkowska i starszy sierżant Katarzyna Gajewska rozmawiały z przedszkolakami o bezpieczeństwie - w przedszkolu, w domu i miejscach publicznych.

 5. Policjanci wyjaśniają okoliczności podpalenia

  Skierniewiccy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Skierniewicach wyjaśniają okoliczności nocnego pożaru, do którego doszło z 6 na 7 października 2018 roku w jednym z budynków w Strobowie.

 6. "MASZ PRAWO DO MEDIACJI"

  Wzorem lat ubiegłych w Polsce odbędzie się kolejna (ósma) edycja działań na rzecz promocji mediacji w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz Tygodnia Mediacji, organizowanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości we współpracy z siecią koordynatorów ds. mediacji oraz organizacjami pozarządowymi reprezentującymi m.in. środowiska mediatorów, kuratorów sądowych czy też polskiego więziennictwa. Skierniewicka policja włącza się w te działania, organizując dyżury policjantów w jednostce.

 7. KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  Od września 2016 roku rusza interaktywna mapa zagrożeń, dzięki której będzie można zapoznać się z informacjami na temat bezpieczeństwa w danej lokalizacji. Mapa będzie przedstawiać dane gromadzone w policyjnych systemach informacyjnych oraz informacje pozyskiwane od społeczeństwa, różnych instytucji, w trakcie realizowanych debat społecznych. Przy wykorzystaniu platformowy wymiany informacji również internauci będą mogli zgłaszać zagrożenie występujące w okolicy.

 8. Będą kolejne radiowozy

  24 września 2018 roku Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński podpisał z Prezydentem Miasta Skierniewice Krzysztofem Jażdżykiem porozumienie dotyczące współfinansowania przez miasto Skierniewice zakupu radiowozów dla skierniewickiej policji. Policja to największa formacja mundurowa w Polsce, pełniąca służbę przez 24h każdego dnia. Dlatego też takich decyzji władz lokalnych, które wspierają służbę w codziennym zapewnianiu bezpieczeństwa nie da się przecenić.

 9. Światowy dzień ofiar wypadków drogowych

  W najbliższą niedzielę obchodzony będzie Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Dzień ten stanowi wyraz pamięci o wszystkich poszkodowanych w wypadkach oraz ich najbliższych.

 10. Wypadek na ul. Zadębie

  Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 11 kwietnia 2016 roku około godz. 16:00 na ul. Zadębie w Skierniewicach. Uczestniczył w nim pojazd osobowy i rowerzystka.

Tagi

tytoń samobójstwo poszkukiwania kradzieże kradzież pojazdu festiwal nauki porozumienie patrole majówka wypadek śmiertelny zabójstwo narkotyki bezpieczeństwo ponadnormatywne kontrabanda wywiadowcy dzień bezpieczeństwa wewnętrznego konferencja list gończy ślubowanie poszukiwanie świadków weekend PaT przekroczenie prędkości służby ruch drogowy papierosy wypadek teren zabudowany nowi policjanci kieszonkowe majowy zdarzenie drogowe Zadębie piesze na wnuczka rowerzysta wnuczek na policjanta zaczadzenie długi weekend nieletni włamania profilaktyka pwsz oszustwa oszustwo nabór nietrzeźwy kierujący

Linki

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Niebieska linia
Handel ludźmi
Pokrzywdzeni
Wspólne osiedla
Telefon zaufania dla młodzieży
Dopalacze
Zielona Strefa
Fotoprzestroga