Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Ważne informacje - 5 artykułów

Rekrutacja

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Wybierasz się na cmentarz - zakryj nos i usta

  Za dwa tygodnie w Polsce rozpoczną się obchody Wszystkich Świętych. Niektórzy już rozpoczęli prace porządkowe na grobach bliskich. W tym wyjątkowym ze względu na stan epidemii roku, policjanci kierują apele o rozwagę już nie tylko związane z zabezpieczeniem się przed kradzieżą, ale głównie apele o zadbanie o zdrowie swoje i innych - zakrywanie ust i nosa w celu ograniczenia COVID-19. 16 października 2020 rozpoczęły się pierwsze kontrole na skierniewickich cmentarzach prowadzone przez policjantów i pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Skierniewicach.

 2. Od dziś w całym kraju obowiązuje zakrywanie ust i nosa!

  Od dziś – 10 października 2020 roku – w całym kraju obowiązuje zakrywanie nosa i ust w przestrzeni publicznej. Oznacza to, że w autobusie, sklepie, galerii, w pociągu, na dworcu, czy nawet na „wolnym powietrzu” powinniśmy założyć maseczkę lub inną osłonę ust i nosa. Zwolnione z tego obowiązku będą jedynie osoby, które będą posiadały zaświadczenie lekarskie lub dokument, który potwierdza niepełnosprawność. Skierniewiccy policjanci podczas każdej ze służb sprawdzają przestrzeganie tych przepisów.

 3. Pamiętaj o zasłanianiu nosa i ust

  Funkcjonariusze każdego dnia w trakcie służby zwracają uwagę na przestrzeganie przepisów związanych ze zwalczaniem epidemii COVID-19. Skierniewiccy policjanci przypominają mieszkańcom miasta i okolicy, aby stosowali się do obostrzeń wynikających z potrzeby walki z problemem kolejnych zachorowań. 15 października 2020 roku skierniewiccy policjanci wspólnie ze Strażą Miejską oraz Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną przeprowadzili kontrole przestrzegania obostrzeń na targowisku miejskim.

 4. Wstąp w szeregi Policji

  Interesuje Cię służba w Policji? Skontaktuj się z nami! W czwartki pracujemy dłużej, aby pomóc Ci wypełnić podstawowe dokumenty i przekazać wszystkie informacje.

 5. ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi z insp. Andrzejem Łapińskim na czele, przekazało serdeczne życzenia wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom policji oraz ich rodzinom.

 6. Śmiertelny wypadek w Pamiętnej z udziałem motocyklisty.

  Policjanci pod nadzorem skierniewickiej prokuratury ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 5 marca na drodze krajowej nr 70 w miejscowości Pamiętna gmina Skierniewice. W wypadku uczestniczył motocyklista mieszkaniec gminy Rawa Mazowiecka. Na skutek wypadku motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

 7. ZAPRASZAMY NA II PIKNIK MUNDUROWY

  Już w najbliższą niedzielę odbędzie się II Piknik Mundurowy. Zapraszamy 22 lipca 2018 roku na miejski rynek od godziny 14:00. Zapowiada się wiele atrakcji!

 8. Wypadek śmiertelny z udziałem motocyklisty.

  Policjanci pod nadzorem skierniewickiej prokuratury ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 24 czerwca na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Rzeczków – Żelazna. W wypadku uczestniczył 23 letni motocyklista mieszkaniec gminy Skierniewice. Na skutek obrażeń ciała motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

 9. KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  Od września 2016 roku rusza interaktywna mapa zagrożeń, dzięki której będzie można zapoznać się z informacjami na temat bezpieczeństwa w danej lokalizacji. Mapa będzie przedstawiać dane gromadzone w policyjnych systemach informacyjnych oraz informacje pozyskiwane od społeczeństwa, różnych instytucji, w trakcie realizowanych debat społecznych. Przy wykorzystaniu platformowy wymiany informacji również internauci będą mogli zgłaszać zagrożenie występujące w okolicy.

 10. Pijany wjechał w ogrodzenie jednej z posesji w Lipcach Reymontowskich

  13 października 2020 roku zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości usłyszał 38-letni mężczyzna, który wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu. Jednocześnie mężczyzna został rozliczony za wykroczenia związane z brakiem uprawnień do kierowania pojazdem i spowodowanie kolizji drogowej w Lipcach Reymontowskich.

Tagi

narkotyki ponadnormatywne bezpieczeństwo nowi policjanci majowy zakaz konopie indyjskie kontrabanda PaT Zadębie konferencja poszukiwania zaginionej włamania ślubowanie zaczadzenie długi weekend poszukiwany list gończy majówka oszustwa na policjanta agresywny pacjent wypadek ruch drogowy wypadek śmiertelny wnuczek uszkodzenie mienia weekend poszkukiwania służby samobójstwo nieletni nabór policjanci pomogli profilaktyka porozumienie rozbój z użyciem noża podpalenie poszukiwania oszustwo festiwal nauki rowerzysta kradzieże kradzież z włamaniem zabójstwo papierosy nietrzeźwy kierujący kradzież pojazdu samobójca marihuana

Linki