Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Rekrutacja

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń
SISI - POGROMCZYNI NUDY!

Najczęściej czytane

 1. Skierniewickie obchody Święta Policji 2020

  22 lipca 2020 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Skierniewicach odbyły się coroczne obchody Święta Policji. Podczas uroczystości wręczone zostały awanse na wyższe stopnie policyjne dla funkcjonariuszy pełniących codzienną służbę w jednostce.

 2. Piłeś? Nie wsiadaj za kierownicę!

  Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie kierowca mazdy, który spowodował kolizję z innym samochodem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Policjanci cały czas apelują o rozwagę. Jazda pod wpływem alkoholu, zagraża nie tylko kierowcy, ale również życiu i zdrowiu innych użytkowników dróg.

 3. Pijani rodzice zajmowali się 8-letnim synkiem

  25 lipca 2020 roku skierniewiccy policjanci interweniowali w związku ze sprawowaniem przez dwójkę pijanych rodziców opieki nad 8-letnim dzieckiem. Podczas czynności 44-letni agresywny ojciec chłopca naruszył nietykalność dwóch funkcjonariuszek. Następnego dnia usłyszał zarzuty.

 4. Zarzuty za kradzież z włamaniem do zakrystii

  Na gorącym uczynku przestępstwa zatrzymany został 21-letni mężczyzna, który systematycznie okradał jeden z kościołow w Skierniewicach. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 5. Zarzuty za jazdę w stanie nietrzeźwości z dwójką dzieci w samochodzie

  W sobotę, 25 lipca 2020 roku zarzuty usłyszała 40-letnia mieszkanka Skierniewic, doprowadziła do zdarzenia drogowego. Kobieta po przejechaniu niewielkiego odcinka uderzyła w krawężnik i uciekła z samochodu, zostawiając w środku dwójkę małych dzieci. Badanie trzeźwości wykazało, że miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

 6. Bezpiecznie na interwencję wobec chorego na COVID-19

  27 lipca 2020 roku grupa policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach uczestniczyła w szkoleniu zorganizowanym przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Skierniewicach. Policjanci zyskali dodatkową wiedzę na temat zabezpieczenia się podczas interwencji wobec osoby zarażonej koronawirusem. Policja przypomina, że do stosowania rozwiązań profilaktycznych - takich jak np. zakrywanie w określonych sytuacjach ust i nosa - nie są zobowiązani tylko przedstawiciele służb lecz każdy obywatel.

 7. Wspólnie w trosce o bezpieczeństwo na skierniewickim terenie

  W piątek 24 lipca 2020 roku, policjanci z Wydziału Prewencji wspólnie z funkcjonariuszami innych służb – Straży Miejskiej w Skierniewicach oraz Straży Ochrony Kolei w Skierniewicach przeprowadzili działania prewencyjne dotyczące przestrzegania przepisów związanych głównie z bezpieczeństwem i porządkiem publicznym w Skierniewicach.

 8. Wypadek śmiertelny z udziałem motocyklisty.

  Policjanci pod nadzorem skierniewickiej prokuratury ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 24 czerwca na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Rzeczków – Żelazna. W wypadku uczestniczył 23 letni motocyklista mieszkaniec gminy Skierniewice. Na skutek obrażeń ciała motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

 9. ZAPRASZAMY NA II PIKNIK MUNDUROWY

  Już w najbliższą niedzielę odbędzie się II Piknik Mundurowy. Zapraszamy 22 lipca 2018 roku na miejski rynek od godziny 14:00. Zapowiada się wiele atrakcji!

 10. Przestępstwo, którego nigdy nie było

  Zarzuty zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie oraz składania fałszywych zeznań usłyszał 32-letni mieszkaniec Skierniewic, który powiadomił policję o przestępstwie, które nigdy nie miało miejsca.

Tagi

nietrzeźwy kierujący odnalezienie zaginionej ślubowanie porozumienie nieletni dzień bezpieczeństwa wewnętrznego oszustwa PaT ruch drogowy zdarzenie drogowe list gończy poszukiwania konferencja kontrabanda narkotyki zabójstwo rozbój z użyciem noża samobójstwo nabór teren zabudowany włamania bezpieczeństwo kradzież pojazdu wywiadowcy na policjanta na wnuczka zakaz wypadek Zadębie rowerzysta uratowali przed wychłodzeniem profilaktyka majówka wnuczek poszukiwanie świadków podpalenie ponadnormatywne kradzieże kradzież roweru poszukiwany piesze uszkodzenie mienia pwsz weekend papierosy fałszywy alarm kradzież z włamaniem wypadek śmiertelny majowy kieszonkowe

Linki

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Niebieska linia
Handel ludźmi
Pokrzywdzeni
Wspólne osiedla
Telefon zaufania dla młodzieży
Dopalacze
Zielona Strefa
Fotoprzestroga