Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń

Najczęściej czytane

 1. Pierwsze POLICEalia

  Pierwsze spotkanie w ramach projektu POLICEalia już za nami. Uczniowie z Zespołu Szkół nr 4 w Skierniewicach przystąpili do warsztatów w pełnej mobilizacji. Umundurowani uczniowie klasy policyjnej najpierw wysłuchali lekcji historii, a później z zaangażowaniem wzięli udział w policyjnej zagadce.

 2. KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  Od września 2016 roku rusza interaktywna mapa zagrożeń, dzięki której będzie można zapoznać się z informacjami na temat bezpieczeństwa w danej lokalizacji. Mapa będzie przedstawiać dane gromadzone w policyjnych systemach informacyjnych oraz informacje pozyskiwane od społeczeństwa, różnych instytucji, w trakcie realizowanych debat społecznych. Przy wykorzystaniu platformowy wymiany informacji również internauci będą mogli zgłaszać zagrożenie występujące w okolicy.

 3. Ruszają POLICEalia - warsztaty patriotyczno-historyczne dla uczniów szkół średnich

  Od dziś - przez cały rok szkolny 2019/2020 - uczniowie szkół średnich ze skierniewickiego terenu, będą mogli wziąć udział w warsztatach patriotyczno-historycznych POLICEalila. Zorganizowane zostały pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice przy współpracy policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach z przedstawicielami Muzeum Historycznego Skierniewic. Na uczestników czekają: ciekawe wykłady o zawodzie policjanta "wczoraj i dziś", kryminalna zagadka z nagrodami oraz doradztwo zawodowe na temat wstąpienia do służby.

 4. ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi z insp. Andrzejem Łapińskim na czele, przekazało serdeczne życzenia wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom policji oraz ich rodzinom.

 5. NOWE RADIOWOZY DLA SKIERNIEWICKIEJ POLICJI.

  24 stycznia Komendant Wojewódzki Policji insp. Andrzej Łapiński, Komendant Miejski Policji mł. insp. Tomasz Jarzyna w asyście Wiceprezydenta Skierniewic Eugeniusza Góraja i Przewodniczącego Rady Miasta Andrzeja Melona przekazali do użytku nowe radiowozy oraz wyremontowane pomieszczenia w skierniewickiej Komendzie. Połowę pieniędzy na radiowozy wyłożył Urząd Miasta w Skierniewicach.

 6. Zarzuty za usiłowanie zabójstwa

  31 października 2019 roku do ze skierniewickiej komendy prosto do aresztu przewieziony został 36-letni skierniewiczanin, który usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa. Mężczyzna używając noża, a także innych przedmiotów zaatakował swoją byłą partnerkę.

 7. ZMIANY W PRZEPISACH DOTYCZĄCYCH KONTROLI DROGOWEJ. PRZEPISY OBOWIĄZUJĄCE OD 7 LISTOPADA 2019 ROK

  W rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie kontroli ruchu drogowego zachowano większość obecnie obowiązujących regulacji dotyczących kontroli drogowej. Głównym celem zmian jest doprecyzowanie dotychczasowych procedur działania np. policji.

 8. Komendant Miejski Policji w Skierniewicach mł. insp. Tomasz Jarzyna złożył kwiaty przed pamiątkową tablicą ofiar Katynia.

  13 kwietnia Komendant Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach mł. insp Tomasz Jarzyna w obecności ks. kan. ppłk. Pawła Piontek w Parafii Wojskowej p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny złożył kwiaty przed tablicą upamiętniająca ofiary Katynia.

 9. Z wizytą w Przedszkolu nr 3 w Skierniewicach

  17 października 2019 roku na spotkanie z maluchami z Przedszkola nr 3 w Skierniewicach wybrała się st.asp. Małgorzata Białkowska. Policjantka w codziennej pracy zajmuje się prowadzeniem działań profilaktycznych różne tematy związane z bezpieczeństwem. Tym razem z najmłodszymi przedszkolakami rozmawiała o bezpieczeństwie w domu, na dworze, w kontaktach z osobami obcymi, czy agresywnymi zwierzętami.

 10. Policjanci zabezpieczają Obchody 42. Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw

  Trwa Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw. To już 42 wydanie tej imprezy w Skierniewicach – Stolicy Nauk Ogrodniczych, które w tym roku otworzył Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wraz z małżonką. Wśród wielu gości Policję reprezentował Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi nadinsp. Andrzej Łapiński oraz Komendant Miejski Policji w Skierniewicach mł. insp. Tomasz Jarzyna.

Tagi

Linki

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Niebieska linia
Handel ludźmi
Pokrzywdzeni
Wspólne osiedla
Telefon zaufania dla młodzieży
Dopalacze
Zielona Strefa
Fotoprzestroga