Spotkanie z przyszłymi ratownikami wodnymi - Informacje - Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Spotkanie z przyszłymi ratownikami wodnymi

14 września 2020 roku o godz. 17:00 skierniewicka policja wzięła udział w spotkaniu zorganizowanym przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Skierniewicach dla przyszłych ratowników, kończących szkolenie na stopień specjalisty ratownictwa wodnego – „Ratownik wodny”. Podczas spotkania została im przedstawiona oferta związana z możliwością wstąpienia do służby w Policji.

Korzystając z życzliwości Prezesa WOPR Skierniewice – Bernarda Motylewskiego, w poniedziałkowe popołudnie na spotkaniu w Szkole Podstawowej w Mokrej Prawej, skierniewicka policja zaprezentowała 14 osobom kończącym szkolenie na ratownika ofertę rekrutacyjną do służby w Policji.

Rzecznik komendy przestawiła uczestnikom aspekty służby w Policji, a także 10-etapowy przebieg procesu rekrutacji. Następnie kadrowa z Zespołu do spraw Dyscyplinarnych, Kontroli, Kadr i Szkolenia KMP w Skierniewicach rozdała uczestnikom kwestionariusze oraz ulotki o doborze, a także wyjaśniła, jaki jest tryb i możliwości składania dokumentów do służby w Policji.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy uczestniczyć w tym spotkaniu. Skierniewicka Policja od wielu lat współpracuje z WOPR na wielu płaszczyznach i to właśnie spotkanie potwierdza, że jest to współpraca nie do przecenienia.

A czy ty wiesz, jaka jest droga do szeregów Policji?

Klikni w ten link, aby dowiedzieć się więcej:  https://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

Pomożemy Ci wypełnić dokumenty i rozwiejemy każdą wątpliwość. Czekamy na Ciebie w Komendzie Miejskiej Policji w Skierniewicach przy ul. Sobieskiego 69 w dni powszednie w godz. 8-16:00, a w czwartki w godzinach 9:30-17:30.