Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń

Najczęściej czytane

 1. Policjanci zabezpieczyli nielegalne wyroby tytoniowe

  Ponad 21 kg tytoniu oraz 233 opakowania papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej zabezpieczyli kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach. Wyliczone uszczuplenie należności dla skarbu państwa to ponad 20 tys. złotych.

 2. Poszukiwani świadkowie zdarzenia drogowego

  Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty i pieszego, do którego doszło 15 maja 2018 roku około godz. 6:50 na wiadukcie. Doszło do potrącenia pieszego, który z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Każda osoba, która może pomóc w ustaleniu przebiegu tego zdarzenia proszona jest o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę.

 3. Policjant po służbie udaremnił samobójstwo mężczyźnie

  18-letnie doświadczenie policyjne starszego aspiranta Jacka Karwalskiego nie pozwoliło mu przejść obojętnie wobec dziwnej sytuacji, którą zauważył w czasie wolnym od służby. Policjant uratował życie człowiekowi, który próbował popełnić samobójstwo.

 4. Odpowiedzą za rozbój na 74-letnim mężczyźnie

  Dwaj skierniewiczanie 16 maja 2018 roku usłyszeli prokuratorskie zarzuty za rozbój na starszym mężczyźnie. W prowadzonej sprawie policjanci nie tylko zatrzymali sprawców, ale i odzyskali część skradzionego w przestępstwie mienia.

 5. Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

  23 i 24 kwietnia 2018 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Skierniewicach odbył się Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zorganizowany przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach. Łącznie uczestniczyło w nim 14 drużyn. Pierwszego dnia rywalizowały 4 drużyny gimnazjalistów, a następnego 10 drużyn złożonych z uczniów ze szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu skierniewickiego.

 6. "KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO" OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MOTORYZACYJNY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SKIERNIEWICACH.

  Tegoroczne eliminacje w powiecie skierniewickim do "Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w ruchu drogowym" Szkół Gimnazjalnych odbyły się 28 kwietnia 2017 r. na terenie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Skierniewicach.

 7. DZIELNICOWY BLIŻEJ NAS

  Charakter wypełnianej misji przez dzielnicowego wskazuje na potrzebę utrzymywania bliskiego kontaktu ze społecznością, w szczególności w obsługiwanym rejonie służbowym, jak również z instytucjami zajmującymi się bezpośrednio i pośrednio bezpieczeństwem oraz porządkiem publicznym. Przybliżamy podstawowe zadania oraz rejony służbowe skierniewickich dzielnicowych.

 8. "KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO" - Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny Szkół Podstawowych w Skierniewicach.

  Tegoroczne eliminacje w powiecie skierniewickim do "Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w ruchu drogowym" odbyły się 27 kwietnia 2017 r. na terenie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Skierniewicach.

 9. KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  Od września 2016 roku rusza interaktywna mapa zagrożeń, dzięki której będzie można zapoznać się z informacjami na temat bezpieczeństwa w danej lokalizacji. Mapa będzie przedstawiać dane gromadzone w policyjnych systemach informacyjnych oraz informacje pozyskiwane od społeczeństwa, różnych instytucji, w trakcie realizowanych debat społecznych. Przy wykorzystaniu platformowy wymiany informacji również internauci będą mogli zgłaszać zagrożenie występujące w okolicy.

 10. Podsumowanie AKCJI "ZNICZ 2016"

  Skierniewiccy policjanci od 28 października do 2 listopada na terenie powiatu skierniewickiego przeprowadzili akcję "ZNICZ 2016". W tym czasie do służby zostało skierowanych 71 policjantów z ruchu drogowego oraz 147 z prewencji i innych służb. Policjanci podczas trwającej akcji pełnili służbę w rejonach cmentarzy oraz na głównych ciągach komunikacyjnych.

Tagi

bezpieczeństwo narkotyki profilaktyka zaczadzenie na wnuczka kradzieże pwsz teren zabudowany kieszonkowe PaT porozumienie tytoń poszkukiwania konferencja festiwal nauki piesze samobójstwo ponadnormatywne patrole zdarzenie drogowe majowy wnuczek służby nowi policjanci weekend wywiadowcy kradzież pojazdu nabór na policjanta nietrzeźwy kierujący przekroczenie prędkości oszustwo włamania ruch drogowy nieletni list gończy zabójstwo oszustwa wypadek majówka dzień bezpieczeństwa wewnętrznego kontrabanda rowerzysta poszukiwanie świadków Zadębie ślubowanie długi weekend

Linki

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Niebieska linia
Handel ludźmi
Pokrzywdzeni
Wspólne osiedla
Telefon zaufania dla młodzieży
Dopalacze
Zielona Strefa
Fotoprzestroga