Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Symulowany wypadek drogowy

  14 czerwca 2016 roku w Skierniewicach odbyły się ćwiczenia służb mundurowych i medycznych w praktycznym działaniu podczas obsługi wypadku drogowego. W symulowanym wypadku drogowym uczestniczyły trzy auta, śmierć poniosła 1 osoba, a 15 zostało poszkodowanych.

 2. Zatrzymany za nielegalne używki

  Skierniewiccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami KWP w Łodzi zatrzymali w Skierniewicach mężczyznę, który posiadał substancje odurzające, a także kierował pojazdem pomimo cofnięcia uprawnień. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 29-letni mieszkaniec Skierniewic może posiadać, a nawet zajmować się produkcją substancji odurzających w miejscu zamieszkania.

 3. Nastolatek usłyszał kilkanaście zarzutów za różne przestępstwa

  Policjanci ze Skierniewic zatrzymali 19-latka, któremu przedstawili 15 zarzutów dotyczących między innymi kradzieży, włamań i uszkodzenia mienia.

 4. Policjanci na Powiatowym Dniu Rodzinnym i Miejskim Dniu Dziecka

  Skierniewiccy policjanci w dniach 4-5 czerwca 2016 roku wzięli udział w Powiatowym Dniu Rodzinnym w Lipcach Reymontowskich oraz Miejskim Dniu Dziecka zorganizowanym nad zalewem Zadębie.

 5. Weekendowe działania Wydziału Ruchu Drogowego

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego minionego weekendu prowadzili działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym i przeciwko tym, którzy siadają za kierownicę na tzw. podwójnym gazie.

 6. Próbowali wyłudzić kredyt za pomocą podstawionej osoby

  Skierniewiccy policjanci zatrzymali cztery osoby, które zajmowały się wyłudzeniami kredytów na sprzęt elektroniczny za pomocą tzw. „słupa” – osoby, która udostępniała swoje dane i przystępowała do umów kredytowych, w zamian za niewielką opłatę.

 7. Zatrzymani za pobicie przechodnia

  Skierniewiccy policjanci z ogniwa wywiadowczego zatrzymali dwóch braci, którzy rzucili w przechodnia niedopałkiem papierosa, a gdy ten zwrócił im uwagę, został przez nich pobity.

 8. Zatrzymany za ugodzenie nożem

  Skierniewiccy policjanci krótko po zdarzeniu zatrzymali sprawcę ugodzenia nożem 29-letniego mieszkańca Skierniewic.

 9. Skierniewicki PaT 2016

  1 czerwca 2016 roku skierniewiccy policjanci spotkali się z młodzieżą w ramach Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki PaT.

 10. "Wydumane czy realne?" - skierniewiccy policjanci na konferencji o uzależnieniach

  "Wydumane czy realne?" - to tytuł konferencji na temat problemu uzależnień wśród dzieci i młodzieży zorganizowanej przez Starostę Skierniewickiego i Powiatową Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Skierniewicach, do której partnersko włączyła się skierniewicka Policja.

Tagi

festiwal nauki porozumienie PaT weekend długi weekend majówka list gończy wywiadowcy wnuczek kradzieże dzień bezpieczeństwa wewnętrznego teren zabudowany włamania Zadębie ślubowanie poszkukiwania narkotyki samobójstwo profilaktyka nowi policjanci pwsz ponadnormatywne nieletni nabór zdarzenie drogowe ruch drogowy przekroczenie prędkości kieszonkowe wypadek majowy rowerzysta nietrzeźwy kierujący tytoń poszukiwanie świadków piesze bezpieczeństwo zabójstwo konferencja służby oszustwa patrole

Linki