Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Uroczyste objęcie stanowiska przez Panią Komendant.

  3 sierpnia w Komendzie Miejskiej Policji w Skierniewicach odbyło się uroczyste objęcie stanowiska I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji. Podinsp. Monika Hurko-Nesterowicz została wprowadzona na stanowisko przez Komendanta mł. insp. Tomasza Jarzynę.

 2. KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  Od września 2016 roku rusza interaktywna mapa zagrożeń, dzięki której będzie można zapoznać się z informacjami na temat bezpieczeństwa w danej lokalizacji. Mapa będzie przedstawiać dane gromadzone w policyjnych systemach informacyjnych oraz informacje pozyskiwane od społeczeństwa, różnych instytucji, w trakcie realizowanych debat społecznych. Przy wykorzystaniu platformowy wymiany informacji również internauci będą mogli zgłaszać zagrożenie występujące w okolicy.

 3. PIJANA JECHAŁA POD PRĄD

  Dzięki determinacji świadka została udaremniona niebezpieczna podróż pijanej kierującej, która poruszała się ulicami Skierniewic. Policyjne badanie na stan trzeźwości wykazało w jej organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

 4. Pożegnanie Zastępcy Komendanta Policji w Skierniewicach.

  W piątek 29 lipca 2016 r. w budynku Komendy odbył się uroczysty apel z udziałem pocztu sztandarowego. Mł. insp. Tomasz Jarzyna Komendant Miejski Policji w Skierniewicach pożegnał odchodzącą na emeryturę mł. insp. Małgorzatę Staniszewską-Karwat pełniąca dotychczas funkcję I Zastępcy Komendanta.

 5. Święto Policji 2016

  W dniu 15 lipca 2016 roku na terenie Rynku Skierniewickiego odbędą się obchody Wojewódzkiego ŚWIĘTA POLICJI 2016 , na które serdecznie zapraszamy. Rozpoczęcie o godz. 10.00 Mszą Św. w intencji Policjantów i Pracowników Policji w kościele p.w. św. Jakuba Apostoła ul. Senatorska 11/13 Skierniewice. W programie również: Przemarsz kolumny na Rynek Skierniewicki, Uroczysta akademia z okazji Święta Policji, Defilada pododziałów, Piknik Niebieski dla mieszkańców w ramach którego

 6. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i najechał na drzewo.

  25 lipca około godz. 06.20 w miejscowości Kolonia Starorwska gmina Nowy Kawęczyn doszło do zdarzenia drogowego, gdzie kierujący z nieznach nam jeszcze przyczyn zjechał na pobocze drogi i uderzył przodem pojazdu w drzewo.

 7. Apel o rozwagę nad wodą.

  Trwają wakacje i sezon urlopowy, a coraz ładniejsza aura sprawia, że chętniej wypoczywamy nad wodą. Tymczasem by wypoczynek ten nie zmienił się w tragedię, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i zabrać ze sobą nad wodę również zdrowy rozsądek.

 8. Program ograniczenia przestępczości - Razem Bezpieczniej

 9. Wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

  W środę 10 sierpnia około godz. 12.20 w Skierniewicach na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Lelewela doszło do zderzenia 3 pojazdów. Kierująca Volkswagenem Golfem wjeżdżając na skrzyżowanie na czeronym świetle doprowadziła do zderzenia z Mercedesem i dostawczym Gazem.

 10. Święto Policji 2016 - zdjęcia.

  W piątek 15 lipca na Rynku w Skierniewicach odbyły się uroczystości Wojewódzkiego Święta Policji. Komendzie Miejskiej Policji w Skierniewicach został nadany sztandar.

Tagi

majowy ruch drogowy oszustwa nabór ponadnormatywne narkotyki patrole wnuczek poszkukiwania dzień bezpieczeństwa wewnętrznego zabójstwo konferencja wypadek majówka tytoń bezpieczeństwo służby profilaktyka nieletni piesze poszukiwanie świadków przekroczenie prędkości weekend ślubowanie samobójstwo wywiadowcy kieszonkowe PaT festiwal nauki rowerzysta list gończy Zadębie pwsz nietrzeźwy kierujący długi weekend włamania kradzieże zdarzenie drogowe nowi policjanci teren zabudowany porozumienie

Linki