Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń

Najczęściej czytane

 1. Podsumowanie efektów pracy skierniewickich policjantów za 2016 rok

  10 lutego w Komendzie Miejskiej Policji w Skierniewicach odbyła się narada roczna podsumowująca pracę policjantów za 2016 rok. Zaprezentowana została efektywność służby funkcjonariuszy oraz przedstawione zostały założenia i kierunki działalności na 2017 rok.

 2. Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową

  22 lutego policjanci skierniewickiej komendy wraz z przedstawicielami Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Łodzi rozpoczęli cykl spotkań z dziećmi szkół podstawowych z terenu skierniewickiego w ramach kampanii edukacyjno- informacyjnej „Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową”.

 3. List Ministra Mariusza Błaszczaka do policjantów

  Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak o usprawnieniu, rozwoju i inwestycjach w Policji oraz systemie motywacyjnym.

 4. Zatrzymany za kradzież gier na konsolę

  Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 21 latka z Żyrardowa, który w jednym z marketów na terenie Skierniewic skradł gry do konsoli PS4 oraz głośniki .

 5. Służby mundurowe, a zagrożenia XXI wieku.

  23 lutego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie odbyła się konferencja na temat „Służby mundurowe, a zagrożenia XXI wieku”. Komenda Miejska Policji w Skierniewicach w ramach wieloletniej współpracy ze szkołą, przyłączyła się do organizacji przedsięwzięcia. Konferencja była podsumowaniem 9 letniej pracy nauczycieli tej szkoły w klasach o profilu wojskowym, policyjnym i strażackim. Główną misją nauczania jest upowszechnienie pozytywnego wizerunku służb mundurowych wśród uczniów.

 6. Posterunkowy Sygnałek na balu charytatywnym

  Skierniewiccy policjanci uczestniczyli w balu charytatywnych dla dzieci, który odbył się 11 lutego w hali OSiR w Skierniewicach. Tego dnia zostało zorganizowane policyjne stoisko z atrakcjami dla najmłodszych. Karnawałowy bal umilał Posterunkowy Sygnałek.

 7. Kradli przewody telekomunikacyjne

  Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 37 lat podejrzewanych o kradzież przewodów telekomunikacyjnych o łącznej wartości ponad 80 000 złotych. 17 lutego 2017 roku Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach wobec podejrzanych zastosowała policyjny dozór.

 8. DZIELNICOWY BLIŻEJ NAS

  Charakter wypełnianej misji przez dzielnicowego wskazuje na potrzebę utrzymywania bliskiego kontaktu ze społecznością, w szczególności w obsługiwanym rejonie służbowym, jak również z instytucjami zajmującymi się bezpośrednio i pośrednio bezpieczeństwem oraz porządkiem publicznym. Przybliżamy podstawowe zadania oraz rejony służbowe skierniewickich dzielnicowych.

 9. KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  Od września 2016 roku rusza interaktywna mapa zagrożeń, dzięki której będzie można zapoznać się z informacjami na temat bezpieczeństwa w danej lokalizacji. Mapa będzie przedstawiać dane gromadzone w policyjnych systemach informacyjnych oraz informacje pozyskiwane od społeczeństwa, różnych instytucji, w trakcie realizowanych debat społecznych. Przy wykorzystaniu platformowy wymiany informacji również internauci będą mogli zgłaszać zagrożenie występujące w okolicy.

 10. POLICYJNE DZIAŁANIA „DYSKOTEKA”

  Skierniewiccy policjanci w nocy z soboty na niedzielę po raz kolejny przeprowadzili działania „Dyskoteka”. Stróże prawa dążyli do uniemożliwienia dalszej jazdy tym, którzy zdecydowali się prowadzić pojazd po wpływem alkoholu. Działania prowadzone były zarówno na ulicach Skierniewic jak i drogach prowadzących do dyskoteki w miejscowości Stare Rowiska. W sumie policjanci przebadali trzeźwość ponad 1000 kierujących eliminując z dróg 5 nietrzeźwych oraz 2 po użyciu alkoholu.

Tagi

oszustwa tytoń ślubowanie ruch drogowy narkotyki profilaktyka nowi policjanci majowy wnuczek kieszonkowe rowerzysta wypadek zdarzenie drogowe wywiadowcy weekend samobójstwo bezpieczeństwo porozumienie kradzieże teren zabudowany przekroczenie prędkości list gończy nietrzeźwy kierujący zabójstwo piesze nieletni nabór pwsz poszukiwanie świadków służby majówka poszkukiwania PaT dzień bezpieczeństwa wewnętrznego konferencja ponadnormatywne patrole Zadębie włamania festiwal nauki długi weekend

Linki

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Niebieska linia
Handel ludźmi
Pokrzywdzeni
Wspólne osiedla
Telefon zaufania dla młodzieży
Dopalacze
Zielona Strefa
Fotoprzestroga