Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń

Najczęściej czytane

 1. KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  Od września 2016 roku rusza interaktywna mapa zagrożeń, dzięki której będzie można zapoznać się z informacjami na temat bezpieczeństwa w danej lokalizacji. Mapa będzie przedstawiać dane gromadzone w policyjnych systemach informacyjnych oraz informacje pozyskiwane od społeczeństwa, różnych instytucji, w trakcie realizowanych debat społecznych. Przy wykorzystaniu platformowy wymiany informacji również internauci będą mogli zgłaszać zagrożenie występujące w okolicy.

 2. Pożegnanie Zastępcy Komendanta Policji w Skierniewicach.

  W piątek 29 lipca 2016 r. w budynku Komendy odbył się uroczysty apel z udziałem pocztu sztandarowego. Mł. insp. Tomasz Jarzyna Komendant Miejski Policji w Skierniewicach pożegnał odchodzącą na emeryturę mł. insp. Małgorzatę Staniszewską-Karwat pełniąca dotychczas funkcję I Zastępcy Komendanta.

 3. 145 km/h na Al. Pieniążka w Skierniewicach.

  W listopadzie policjanci skierniewickiej drogówki zatrzymali już 9 praw jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Rekordzistą był kierujący BMW 5, który w dniu 11 listopada pędził Aleją Pieniążka z prędkością 145 km/h. Od stycznia policjanci zatrzymali już 58 uprawnień do kierowania pojazdami za tego typu wykroczenia.

 4. Drużyna ze Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Michowicach najlepsza w „Konkursie Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie”

  17 listopada 2017r. w godz. 10:00-14:30 w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego 7 w Łodzi, Wydział Prewencji KWP w Łodzi przeprowadził XII finał wojewódzki „Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie” realizowany w ramach programu profilaktycznego „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Konkurs adresowany jest do uczniów drugich klas szkól podstawowych z terenu województwa łódzkiego.

 5. Zadbaj o bezpieczeństwo w czasie ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA i SYLWESTRA

  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester. To nie tylko czas rodzinnych spotkań ale również okres zakupów i porządków. Przygotowując się do świąt często zapominamy o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa stając się niejednokrotnie ofiarami przestępców.

 6. DZIAŁANIA EUROPOLU WYMIERZONE W PRZESTĘPCZOŚĆ FINANSOWĄ

  Polska Policja uczestniczyła w ogólnoeuropejskich działaniach przeprowadzonych w ramach operacji pod nazwą EMMA3 (European Money Mule Action 3) koordynowanych przez Europejskie Centrum ds. Cyberprzestępczości EUROPOL-u, których celem była walka z przestępczością związaną z tzw. „mułami finansowymi”. W Polsce akcję nadzorowało i koordynowało Biuro dw. z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji.

 7. KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA ORAZ PROGRAM „DZIELNICOWY BLIŻEJ NAS ” JAKO ISTOTNY GŁOS DIALOGU SPOŁECZNEGO

  17 listopada 2017 roku, w sali Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Matejki 22/26 odbyła się konferencja poświęcona dwóm kluczowym inicjatywom mającym na celu poprawę bezpieczeństwa: "KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA" oraz program „DZIELNICOWY BLIŻEJ NAS ”. Niemalże równocześnie zorganizowano wojewódzki finał Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa. Wzięło w nim udział kilkuset uczniów.

 8. "KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO" OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MOTORYZACYJNY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SKIERNIEWICACH.

  Tegoroczne eliminacje w powiecie skierniewickim do "Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w ruchu drogowym" Szkół Gimnazjalnych odbyły się 28 kwietnia 2017 r. na terenie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Skierniewicach.

 9. Komendant Miejski Policji w Skierniewicach mł. insp. Tomasz Jarzyna złożył kwiaty przed pamiątkową tablicą ofiar Katynia.

  13 kwietnia Komendant Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach mł. insp Tomasz Jarzyna w obecności ks. kan. ppłk. Pawła Piontek w Parafii Wojskowej p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny złożył kwiaty przed tablicą upamiętniająca ofiary Katynia.

 10. ZIMA NA DROGACH - POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚĆ

  Zima to trudny okres, wielu kierowcom spędzający sen z powiek. Aktualnie szybko zmieniają się warunki pogodowe i drogowe. Pojawiają się ujemne temperatury oraz opady śniegu, a to powoduje, że na drogach jest bardzo ślisko. Dlatego łódzcy policjanci przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i przygotowaniu się do zimy na drodze.

Tagi

dzień bezpieczeństwa wewnętrznego nieletni profilaktyka rowerzysta narkotyki majowy zabójstwo patrole majówka włamania konferencja ruch drogowy poszkukiwania pwsz wywiadowcy weekend nietrzeźwy kierujący samobójstwo nowi policjanci nabór list gończy zdarzenie drogowe kieszonkowe oszustwa bezpieczeństwo kontrabanda piesze teren zabudowany długi weekend Zadębie przekroczenie prędkości PaT ślubowanie wypadek porozumienie ponadnormatywne kradzieże poszukiwanie świadków festiwal nauki wnuczek tytoń służby

Linki

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Niebieska linia
Handel ludźmi
Pokrzywdzeni
Wspólne osiedla
Telefon zaufania dla młodzieży
Dopalacze
Zielona Strefa
Fotoprzestroga