Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Umawiał się na seks z 14-latką.

  24 października 2016 roku, w nocy, skierniewiccy policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego, który za pośrednictwem jednego z portali  internetowych umawiał się na seks z 14-latką. Wpadł w policyjną zasadzkę.

 2. POLICYJNA AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA

  20 października 2016 roku funkcjonariusze KMP w Skierniewicach przeprowadzili w OSiR przy ul. Pomologicznej w Skierniewicach eliminacje powiatowe konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie wśród uczniów klas II szkół podstawowych z powiatu skierniewickiego. Celem przedsięwzięcia było popularyzowanie zasad poszanowania i przestrzegania przepisów prawa oraz zasad fair-play podczas sportowej rywalizacji.

 3. KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  Od września 2016 roku rusza interaktywna mapa zagrożeń, dzięki której będzie można zapoznać się z informacjami na temat bezpieczeństwa w danej lokalizacji. Mapa będzie przedstawiać dane gromadzone w policyjnych systemach informacyjnych oraz informacje pozyskiwane od społeczeństwa, różnych instytucji, w trakcie realizowanych debat społecznych. Przy wykorzystaniu platformowy wymiany informacji również internauci będą mogli zgłaszać zagrożenie występujące w okolicy.

 4. 124 km/h w obszarze zabudowanym.

  22 października policjanci ze skierniewickiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierującemu, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 74 km/h w obszarze zabudowanym. Jak się okazało młody kierowca był w posiadaniu uprawnień od 8 miesięcy.

 5. Policjantki w Przedszkolu.

  25 października Policjantki ze skierniewickiej Komendy odwiedziły przedszkolaków z Przedszkola Nr 4 w Skierniewicach. Podczas spotkania Policjantki omawiały zasady bezpieczeństwa dziecka w kontakcie z dorosłymi oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 6. Ślubowanie klas mundurowych.

  20 października w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie po raz kolejny odbyło się ślubowanie klas mundurowych. W ślubowaniu udział wzięły klasy o profilu policyjnym, pożarniczym i wojskowym. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Samorządu oraz Policji, Straży Pożarnej i Wojska.

 7. Wróżka - finansistka.

  20 października w Skierniewicach na ul. Żwirki 47-letnia mieszkanka powiatu radomskiego zaczepiła mieszkankę Skierniewic i poprosiła ją o wsparcie finansowe. Podczas rozmowy przekonała ją, że jak wypłaci z bankomatu większą kwotę, to ona wróżąc spowoduje, że pieniądze się rozmnożą. Skierniewiczanka wdała się w rozmowę i wypłaciła z bankomatu 2000 zł. Dzięki czujności policjantów ze Skierniewic oszustka została zatrzymana, a Skierniewiczanka odzyskała pieniądze.

 8. ARESZTY DLA 13 NARKOTYKOWYCH DILERÓW

  Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej w Łodzi współpracując z funkcjonariuszami ze Zgierza i Łowicza rozbili sieć dilerów narkotykowych zajmujących się przemytem substancji odurzających z terenu Holandii. 13 z podejrzanych zostało już tymczasowo aresztowanych. Grozi im kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

 9. Pożegnanie Zastępcy Komendanta Policji w Skierniewicach.

  W piątek 29 lipca 2016 r. w budynku Komendy odbył się uroczysty apel z udziałem pocztu sztandarowego. Mł. insp. Tomasz Jarzyna Komendant Miejski Policji w Skierniewicach pożegnał odchodzącą na emeryturę mł. insp. Małgorzatę Staniszewską-Karwat pełniąca dotychczas funkcję I Zastępcy Komendanta.

 10. Uroczyste objęcie stanowiska przez Panią Komendant.

  3 sierpnia w Komendzie Miejskiej Policji w Skierniewicach odbyło się uroczyste objęcie stanowiska I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji. Podinsp. Monika Hurko-Nesterowicz została wprowadzona na stanowisko przez Komendanta mł. insp. Tomasza Jarzynę.

Tagi

pwsz poszukiwanie świadków samobójstwo dzień bezpieczeństwa wewnętrznego przekroczenie prędkości bezpieczeństwo zabójstwo kradzieże piesze PaT majowy konferencja Zadębie wywiadowcy poszkukiwania służby rowerzysta profilaktyka ponadnormatywne list gończy nowi policjanci narkotyki ślubowanie oszustwa porozumienie nabór teren zabudowany wypadek weekend patrole festiwal nauki tytoń długi weekend wnuczek włamania majówka kieszonkowe zdarzenie drogowe ruch drogowy nietrzeźwy kierujący nieletni

Linki