Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji w Skierniewicach.

  Tegoroczna uroczystość z okazji święta Policji odbyła się 26 lipca o godz. 11.00 w sali sejmikowej budynku Starostwa w Skierniewicach. Do nominacji stanęło 52 policjantów w tym 5 oficerów. W uroczystości wziął udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Dariusz Walichnowski, którego gościł Komendant Miejski Policji w Skierniewicach mł. insp. Tomasz Jarzyna.

 2. Zatrzymany za uprawę konopii.

  2 sierpnia policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 34-latka mieszkańca Skierniewic, który w domu na poddaszu uprawiał konopie indyjskie. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli 16 sztuk roślin oraz 8 gram suszu marihuany. Mężczyźnie za uprawę oraz za posiadanie narkotyków grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 3. KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  Od września 2016 roku rusza interaktywna mapa zagrożeń, dzięki której będzie można zapoznać się z informacjami na temat bezpieczeństwa w danej lokalizacji. Mapa będzie przedstawiać dane gromadzone w policyjnych systemach informacyjnych oraz informacje pozyskiwane od społeczeństwa, różnych instytucji, w trakcie realizowanych debat społecznych. Przy wykorzystaniu platformowy wymiany informacji również internauci będą mogli zgłaszać zagrożenie występujące w okolicy.

 4. Zlikwidowana uprawa konopi.

  Policjanci zlikwidowali przydomową plantację konopi indyjskich. Zatrzymany został 28 latek mieszkaniec powiatu skierniewickiego, u którego znaleziono 5 sadzonek i 10 krzewów. Za uprawę tej odurzającej rośliny grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 5. "I Piknik Mundurowy" - ZDJĘCIA.

 6. Przewożąc amfetaminę przekroczył prędkość i wpadł.

  Skierniewiccy policjanci zatrzymali do kontroli 28-letniego mieszkańca powiatu żyrardowskiego, który przewoził autem znaczne ilości narkotyków. Wpadł podczas kontroli zaraz po tym jak przekroczył o 25 km/h dopuszczalną prędkość jazdy. Okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania. Po przeszukaniu pojazdu policjanci znaleźli woreczek z białym proszkiem. Badania testerem narkotyków potwierdziły, że jest to 81 gramów amfetaminy.

 7. ZOSTAŃ POLICJANTEM!

  Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwości pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!

 8. „ZAPROJEKTUJ Z NAMI POLSKI PASZPORT 2018"

  „Zaprojektuj z nami POLSKI PASZPORT 2018” - to akcja skierowana do wszystkich Polaków. Pierwszy raz od momentu wprowadzenia paszportu do obiegu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, można wziąć udział w jego projektowaniu.

 9. DZIELNICOWY BLIŻEJ NAS

  Charakter wypełnianej misji przez dzielnicowego wskazuje na potrzebę utrzymywania bliskiego kontaktu ze społecznością, w szczególności w obsługiwanym rejonie służbowym, jak również z instytucjami zajmującymi się bezpośrednio i pośrednio bezpieczeństwem oraz porządkiem publicznym. Przybliżamy podstawowe zadania oraz rejony służbowe skierniewickich dzielnicowych.

 10. UWAGA NA OSZUSTWA INTERNETOWE

  Największym wyzwaniem dla człowieka w trzecim tysiącleciu są technologie informatyczne. W Polsce co czwarta rodzina posiada komputer. Informatyka coraz bardziej wkracza w nasze życie, a komputery znajdują zastosowanie w różnych elementach aktywności człowieka. Nie wystarcza już wykorzystanie komputerów do aplikacji biurowych, przeglądania zasobów internetowych, porozumiewania się z innymi ludźmi.

Tagi

tytoń pwsz bezpieczeństwo oszustwa wypadek Zadębie PaT teren zabudowany zabójstwo długi weekend profilaktyka samobójstwo kieszonkowe majówka wywiadowcy list gończy rowerzysta piesze służby kradzieże poszkukiwania ponadnormatywne dzień bezpieczeństwa wewnętrznego patrole poszukiwanie świadków ślubowanie weekend konferencja włamania przekroczenie prędkości nieletni zdarzenie drogowe nabór porozumienie festiwal nauki wnuczek narkotyki majowy nietrzeźwy kierujący nowi policjanci ruch drogowy

Linki

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Niebieska linia
Handel ludźmi
Pokrzywdzeni
Wspólne osiedla
Telefon zaufania dla młodzieży
Dopalacze
Zielona Strefa
Fotoprzestroga