Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Symulowany wypadek drogowy

  14 czerwca 2016 roku w Skierniewicach odbyły się ćwiczenia służb mundurowych i medycznych w praktycznym działaniu podczas obsługi wypadku drogowego. W symulowanym wypadku drogowym uczestniczyły trzy auta, śmierć poniosła 1 osoba, a 15 zostało poszkodowanych.

 2. Zatrzymany za nielegalne używki

  Skierniewiccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami KWP w Łodzi zatrzymali w Skierniewicach mężczyznę, który posiadał substancje odurzające, a także kierował pojazdem pomimo cofnięcia uprawnień. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 29-letni mieszkaniec Skierniewic może posiadać, a nawet zajmować się produkcją substancji odurzających w miejscu zamieszkania.

 3. Zatrzymani za pobicie przechodnia

  Skierniewiccy policjanci z ogniwa wywiadowczego zatrzymali dwóch braci, którzy rzucili w przechodnia niedopałkiem papierosa, a gdy ten zwrócił im uwagę, został przez nich pobity.

 4. Policjanci na Powiatowym Dniu Rodzinnym i Miejskim Dniu Dziecka

  Skierniewiccy policjanci w dniach 4-5 czerwca 2016 roku wzięli udział w Powiatowym Dniu Rodzinnym w Lipcach Reymontowskich oraz Miejskim Dniu Dziecka zorganizowanym nad zalewem Zadębie.

 5. Nastolatek usłyszał kilkanaście zarzutów za różne przestępstwa

  Policjanci ze Skierniewic zatrzymali 19-latka, któremu przedstawili 15 zarzutów dotyczących między innymi kradzieży, włamań i uszkodzenia mienia.

 6. Weekendowe działania Wydziału Ruchu Drogowego

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego minionego weekendu prowadzili działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym i przeciwko tym, którzy siadają za kierownicę na tzw. podwójnym gazie.

 7. Zatrzymany za ugodzenie nożem

  Skierniewiccy policjanci krótko po zdarzeniu zatrzymali sprawcę ugodzenia nożem 29-letniego mieszkańca Skierniewic.

 8. Próbowali wyłudzić kredyt za pomocą podstawionej osoby

  Skierniewiccy policjanci zatrzymali cztery osoby, które zajmowały się wyłudzeniami kredytów na sprzęt elektroniczny za pomocą tzw. „słupa” – osoby, która udostępniała swoje dane i przystępowała do umów kredytowych, w zamian za niewielką opłatę.

 9. Skierniewicki PaT 2016

  1 czerwca 2016 roku skierniewiccy policjanci spotkali się z młodzieżą w ramach Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki PaT.

 10. "Wydumane czy realne?" - skierniewiccy policjanci na konferencji o uzależnieniach

  "Wydumane czy realne?" - to tytuł konferencji na temat problemu uzależnień wśród dzieci i młodzieży zorganizowanej przez Starostę Skierniewickiego i Powiatową Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Skierniewicach, do której partnersko włączyła się skierniewicka Policja.

Tagi

samobójstwo list gończy wywiadowcy rowerzysta weekend konferencja piesze kradzieże patrole majowy festiwal nauki PaT wypadek zabójstwo pwsz bezpieczeństwo zdarzenie drogowe długi weekend nabór Zadębie teren zabudowany służby nieletni tytoń nietrzeźwy kierujący ponadnormatywne poszkukiwania oszustwa dzień bezpieczeństwa wewnętrznego ruch drogowy przekroczenie prędkości ślubowanie majówka narkotyki włamania wnuczek poszukiwanie świadków porozumienie profilaktyka kieszonkowe nowi policjanci

Linki